piątek, 19 sierpnia 2016

Idelana książka na powrót do szkoły - „Morze pomysłów na bezmiar szczęścia” Mr. Wonderful

Część wszystkim! ;)  Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o książce idealnej na zbliżający się rok szkolny, czyli o „Morzu pomysłów na bezmiar szczęścia”. Dlaczego akurat na rok szkolny? Nie wiem czy tylko w moim przypadku (a podejrzewam, że nie) podczas jesieni, głównie z powodu szkoły wpadam w swego rodzaju „dołek”, wszystkiego mi się odechciewa i marzę tylko i wyłącznie o wakacjach. No cóż, nie jest to najprzyjemniejszy czas, ale dzięki książkom wszystko da się przeżyć ;) Właściwie to planuje napisać taki post, w którym przedstawię kilka książek, które mi z takiego dołka pomagają wyjść, tylko pytanie: bylibyście czymś takim zainteresowani? ;D Wracając do tematu,  ta książka jest jedną z tych, które pomagają na wszelkiego rodzaju smutki :) Jeżeli mam być szczera, to do poradników tego typu jestem bardzo, ale to bardzo sceptycznie nastawiona, jednak akurat ta konkretna pozycja skradła moje serce przepięknymi ilustracjami ;) Może i nie zawiera jakichś szczególnie wybitnych rad, ale gwarantuje przynajmniej te kilkanaście minut zabawy i uśmiechu. Poza tym pod koniec  książeczki znajdują się przeurocze naklejki, które codziennie mają nam przypominać o tym, że życie jest piękne ;)
 Cena okładkowa wynosi 30 zł, moim zdaniem aż tyle nie warto na nią wydawać, ale na nieprzeczytane.pl czy też na czytam.pl możecie ją kupić za około 18 zł. :D A teraz czas na trochę zdjęć, które nie są najlepszej jakości, ale może pomogą Wam w zdecydowaniu czy ta książka jest warta Waszej uwagi ;)
Wybaczcie, że następne zdjęcia się tak przekręciły :)

To są naklejki ;)
 I to również ;D


 Mam nadzieję, że ten post mimo swojej krótkości (można tak powiedzieć? ;D ) Wam się spodobał. Koniecznie dajcie znać czy jesteście zainteresowani tą pozycją i czy lubicie tego typu poradniki. Do napisania!


2 komentarze:

  1. Oooo, bardzo przydałaby mnie się taka książeczka! Właśnie sprawdziłam jej dostępność w Matrasie i coś czuję, że jutro po nią pójdę. To już druga książką, w którą chcę się zaopatrzyć dzięki Tobie. Chyba muszę częściej wpadać na Twojego bloga! :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Książki to moje paliwo , Blogger