poniedziałek, 3 lipca 2017

Druga edycja #czytamcopolskie

Hej ;) Dziś poopowiadam Wam trochę o akcji organizowanej przez Isabelle West i Adę, której celem jest szerzenie polskiej literatury wśród czytelników. Przyznam, że choć sama uwielbiam czytać książki polskich autorów i nie widzę w ich powieściach niczego gorszego od pisarzy zagranicznych, to znam sporo osób, którzy jak widzą polskie nazwisko na okładce natychmiast rezygnują z przeczytania danej książki. Nie rozumiem tego zachowania i dla mnie jest ono naprawdę przykre i smutne.
 Zasady tej akcji są bardzo proste, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa w niej organizatorkom (czas macie do 9 lipca, zostało Wam tylko kilka dni!), wspomnieć o niej w poście (co niniejszym robię), przeczytać jakąś książkę polskiego autora, a potem ją zrecenzować i już na koniec zostaje tylko podrzucenia linku do recenzji organizatorkom ;) Proste, prawda? Na napisanie recenzji mamy czas od 10.07 do 23.07 2017 r.
 I to w sumie wszystko, co miałam Wam dziś do przekazania. Weźmiecie udział w tej akcji? Jaką książkę będziecie czytali? Do napisania!

4 komentarze:

 1. Ja tam uwielbiam polskich autorów! Zastanowię się jeszcze nad udziałem w tej akcji ;)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Polscy autorzy mają naprawdę wiele ciekawych książek do zaoferowania czytelnikom, wysoko zwłaszcza cenię literaturę grozy, wielokrotnie otrzymywałam lepsze propozycji czytelnicze niż te zagraniczne. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie wezmę udziału, bo aktualnie robię sobie wakacje i będę czytać na co tylko będę miała ochotę <3 Pozwolę rządzić swoim kaprysom :D
  Pozdrawiam ciepło! :)
  Kasia z Recenzje Kasi :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Książki to moje paliwo , Blogger